راهنمای خرید, مقاله های انعکاس

چهار گرید وزنی محصولات انعکاس

معرفی چهار گرید وزنی انعکاس

معرفی چهار گرید وزنی محصولات انعکاس

مجموعه غذایی انعکاس، یکی از تولیدکنندگان تخصصی مواد غذایی است که به تهیه انواع ادویه جات، چاشنی، طعم دهنده، سبزیجات خشک درجه یک و دیگر محصولات غذایی می پردازد و شما مصرف کننده گرامی می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی این مجموعه، با این محصولات آشنا شوید و از میان آن ها، محصول مورد نظر خود را انتخاب و با توجه به میزان مورد نیاز و مصرف خود، آن را در بسته بندی ها و گریدهای وزنی گوناگون خریداری نمایید. یکی از سوالاتی برای مشتریان و مصرف کنندگان بوجود می آید این است که گرید وزنی چیست و این بسته بندی ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ به همین دلیل ما نیز در ادامه این مطلب به معرفی انواع گریدهای وزنی محصولات انعکاس و ویژگی های آن ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

انواع گریدهای وزنی

گریدهای وزنی و بسته بندی های محصولات غذایی انعکاس، به طور کلی به چهار دسته تقسیم می شوند و هر یک از آن ها نیز خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارند و به ترتیب عبارتند از:

شیشه های خانواده

شیشه خانواده انعکاس | چهار گرید وزنی محصولات انعکاس

این نوع بسته بندی، یکی از ‌مهم ترین مشکلاتی که پس از خرید ادویه برای نگهداری ادویه با آن مواجه می شویم را برطرف می سازند. چرا که نگهداری ادویه، در ظروف نامناسب موجب می شود تا پس از مدتی عطر و طعم ادویه از بین برود. اما با استفاده از شیشه های خانواده، شما دیگر نگران این مشکل نخواهید بود. این بسته بندی، با استفاده از مواد ادویه بسیار مرغوب ساخته شده و حتی بعد از گذشت چند ماه، ادویه شما با مواد ظرف و همچنین هوا واکنش ندهد و طعم و عطر آن دقیقا همانند روز اول باشد. یکی دیگر از ویژگی های مهم این شیشه ها، درب آن هاست که آن هم به نوعی طراحی و ساخته شده که به راحتی بتوانید میزان پاشش آن را در سه حالت زیاد، متوسط و کم تنظیم کنید و بسته به نیاز، از ادویه استفاده نمایید.

در این نوع ظروف، میانگین وزن خالص 135 گرم ادویه جای می گیرد و بیشتر برای فروش ادویه با وزن کمتر از 250 گرم کاربرد دارد.‌

با آموزش آشپزی فقط یک قدم فاصله داریدروی لینک آموزش آشپزی بزنید.

زیپ کیپ 250 گرمی

خرید پاپریکا دودی زیپ کیپ 250 گرمی

احتمالا همه شما تاکنون در هنگام خرید موادغذایی مختلف، با بسته بندی های زیپ کیپ مواجه شده اید. این نوع بسته بندی، نوعی کیسه است که در قسمت بالای آن، درب زیپی وجود دارد. این نوع بسته بندی، برای نگهداری انواع موادغذایی و خوراکی ها، برای مدت زمان طولانی کاربرد دارد و از آنجا که درب آن به راحتی باز و بسته می شود، احتمال نفوذ هوا و غیره نیز برای آن وجود ندارد و همین امر نیز موجب می شود تا موادغذایی و ادویه جات نیز در آن سالم بمانند. در این نوع بسته بندی، ادویه هایی تا سقف 250 گرم درون زیپ کیپ جای می گیرند.

پت یکی از مهم ترین بسته بندی از چهار گرید وزنی محصولات انعکاس

پودر لیمو انعکاس پت

پت ها نوع دیگری از بسته بندی محصولاتی همچون ادویه و انواع چاشنی هستند که معمولا بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ گرم ادویه را در خود جای می دهند. لازم به ذکر است که میزان ادویه ای که در این ظروف جای می گیرد، به حجم و نوع ادویه بستگی دارد. یکی از مهم ترین خصوصیات بسته بندی پت، جنس آن است که از پلاستیک مرغوب و مواد اولیه ای ساخته شده که با ادویه درون ظرف واکنش ندهد و ماندگاری آن را افزایش دهند. ‌تاریخ انقضای این نوع بسته بندی تا ۱۸ ماه است و شما می توانید تا این مدت بدون نگرانی از تغییر طعم و عطر ادویه، از آن استفاده کنید. خصوصیت مهم دیگری که این نوع بسته بندی دارد، درب ۲ منظوره آن هاست. درب دو منظوره به شما اجازه می دهد تا ادویه را به صورت یک جا و با مقدار زیاد و یا به شکل نمک پاش، درون غذای خود بریزید. طبیعی است که این بسته بندی نیز همانند شیشه های خانواده مناسب برای استفاده در منازل بوده و در رستوران ها یا فست فودی ها نیز به صرفه و کاملا ایده آل باشد.

برای خرید محصولات انعکاس از ادویه گرفته تا زعفران روی لینک خرید ادویه بزنید.

بسته بندی 1 کیلو گرمی

یکی دیگر از انواع بسته بندی محصولات انعکاس، بسته هایی با گرید وزنی 1 کیلو گرمی است. این نوع بسته بندی نیز به صورت زیپ کیپ و مشابه با بسته بندی های 250 گرمی است. اما تفاوت آن ها در میزان ادویه ای است که در این بسته بندی ها جای می گیرد. همانطور که از نام آن پیداست، ظرفیت این بسته بندی مناسب برای ادویه جاتی تا سقف 1 کیلو گرم می باشد. توجه کنید که بسته بندی زیپ کیپ، دارای ظاهر شفاف نیستند و به همین دلیل نیز اگر در مقابل نور خورشید نیز قرار گیرند، موجب تغییر رنگ و طعم ادویه نخواهند شد. البته توصیه ما به شما این است که تمامی ادویه جات خود را در جای خشک و خنک و به دور از نور خورشید نگهداری کنید تا خواص و طعم ادویه از دست نرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.