راهنمای خرید, مقاله های انعکاس

پر فروش ترین ادویه های ترکیبی سال 99 -بررسی و معرفی آنها

پر فروش ترین ادویه های سال 99

پر فروش ترین ادویه های ترکیبی سال 99

ادویه جات ترکیبی، دسته ای از ادویه ها هستند که از ترکیب نمودن ادویه جات مختلف به نسبت های مشخص، به دست می آیند. ادویه های مختلف، هر یک خواص و ویژگی های مختص خود را دارند و ترکیب آن ها با یکدیگر، این خواص را چندین برابر می کند. ادویه جات ترکیبی، با توجه به نوع غذایی که برای تهیه آن به کار برده می شوند، تهیه می شوند و نمی توان یک ادویه ترکیبی خاص را برای تهیه تمامی انواع غذاهای و خوراک ها به کار برد. به دلیل محبوبیت و کاربرد فراوانی که ادویه جات ترکیبی در سراسر جهان دارند، صنایع غذایی انعکاس نیز به تولید این نوع ادویه جات پرداخته است و شما می توانید ادویه های متنوع این برند را در فروشگاه اینترنتی آن مشاهده و در صورت تمایل هر یک از آن ها را خریداری نمایید. ما نیز در ادامه این مطلب، از میان محصولات متنوع مجموعه غذایی انعکاس، چند نمونه از پر فروش ترین ادویه های ترکیبی این ماه را بررسی خواهیم نمود. با ما همراه باشید.

معرفی پر فروش ترین ادویه های ترکیبی سال 99

ادویه خورشتی

ادویه خورشتی انعکاس

ادویه خورشتی یکی از ادویه های ترکیبی است که همانطور که از نام آن پیداست برای تهیه و طبخ انواع غذاهای خورشتی به جز خورشت قرمه سبزی به کار برده می شود. شاید برای شما نیز این سوال به وجود آید که چرا این ادویه برای قرمه سبزی استفاده نمی شود؟ این ادویه رنگ خورشت را تغییر می دهد و اگر می خواهید آن را برای قرمه سبزی نیز به کار برید، باید همراه با آن کمی سبزی گشنیز نیز به خورش بیفزایید تا رنگ آن تغییر نکند. ترکیبات این ادویه شامل زردچوبه، زنجبیل، فلفل ‌قرمز، فلفل‌سیاه، پاپریکا، تخم گشنیز، دارچین و سبزی‌های معطر می باشد و شما می توانید این ادویه انعکاس را در ابعاد شیشه های 125 گرمی تنها با قیمت 18900 تومان، بسته بندی 250 گرمی با قیمت 26000 تومان و یا 1 کیلوگرمی با قیمت 80000 تومان خریداری نمایید.

ادویه ترکیبی ایتالیایی

ادویه ترکیبی ایتالیایی را می توان برای تهیه انواع پیتزا، اسنک، اسپاگتی، ماکارونی، لازانیا، سالاد و به طور کلی غذاهایی ایتالیایی به کار برد. این ادویه دارای ترکیباتی همانند فلفل سفید، فلفل‌سیاه، لیمو ‌عمانی، هل، دارچین، تخم گشنیز، پودر لیمو ترش، زیره، ریحان بنفش، کرفس، شنبلیله و سبزی‌های معطر می باشد و شما می توانید آن را در زمان طبخ یا سرو غذا به صورت پاششی بر روی غذا استفاده کنید. شما می توانید این ادویه ترکیبی انعکاس را در ابعاد شیشه 115 گرمی با قیمت 25900 تومان، بسته بندی 250 گرمی با قیمت 41000 تومان، پت 600 گرمی با قیمت 85900 تومان و یا بسته بندی 1 کیلویی با قیمت 151000تومان خریداری کرده و برای تهیه انواع خوراک ها و غذاها از آن استفاده کنید. باید به خاطر داشته باشید که میزان مصرف ادویه ایتالیایی نباید بیش از 2 برابر نمک مصرف شده در غذا باشد.

خرید ادویه ایتالیایی

ادویه همبرگر

خرید ادویه همبرگر

ادویه همبرگر انعکاس

ادویه همبرگر یکی از ادویه جات ترکیبی محبوب و پر طرفداری است برای آماده سازی و طبخ انواع برگرها به کار برده می شود. ترکیبات این ادویه شامل فلفل سیاه، پول بیبر، جوزهندی، ادویه کاری، پودر سیر، پودر پیاز، گرام ماسالا، آویشن، جعفری، سبزیجات معطر و غیره می باشد و شما می توانید به ازای هر 1 کیلوگرم گوشت گوساله گرم، 50 گرم از این ادویه ترکیبی را به مواد برگر خود اضافه نمایید و سپس به سرخ کردن و یا طبخ آن ها بپردازید. شما مصرف کننده محترم می توانید ادویه همبرگر انعکاس را در ابعاد شیشه 115 گرمی و تنها با قیمت 18900 تومان، بسته بندی 250 گرمی با قیمت 27000 تومان و یا 1 کیلوگرمی با قیمت 92000 تومان خریداری نمایید.

خرید ادویه همبرگر

ادویه ترکیبی تندوری

ادویه تندوری یکی از ادویه جات ترکیبی با طبع گرم می باشد که برای تهیه و آماده سازی غذاهای گوشتی همانند جوجه، بال، کتف و غیره به کار می رود. ترکیبات این ادویه شامل فلفل چیلی، پاپریکا، فلفل قرمز، نمک دریا، پودر سیر، زردچوبه، خردل، زیره سبز، زیره سیاه و غیره می باشد و می توانید آن را قبل از طبخ و زمان آماده‌سازی مواد اولیه به روش مرینیت استفاده کنید. ادویه تندوری انعکاس در ابعاد شیشه 135 گرمی با قیمت تنها 20900 تومان، بسته بندی 250 گرمی با قیمت 30000 تومان و یا 1 کیلویی با قیمت 105000 تومان تولید می شود و شما می توانید بسته به مقدار مورد نیاز و میزان مصرف خود، هر یک از این آیتم ها را خریداری نمایید.

ادویه مکزیکی

اگر شما نیز جزو طرفداران غذاهای تند و فلفلی هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از ادویه ترکیبی مکزیکی می باشد. این ادویه دارای ترکیباتی همانند سیر، پیاز، فلفل قرمز، زیره سبز، پونه، نمک، فلفل سیاه، فلفل سفید و غیره بوده و به دلیل وجود فلفل زیاد، طبع گرمی دارد. همانطور که پیشتر اشاره کردیم این ادویه معروف مکزیکی را می توانید برای تهیه انواع غذاهای تند، گوشتی و پیتزا به کار برید اما توجه کنید که میزان تندی این ادویه بسیار زیاد است و باید با دقت از آن استفاده کنید. ادویه مکزیکی انعکاس در ابعاد شیشه 95 گرمی تنها با قیمت 18900 تومان، بسته بندی 250 گرمی با قیمت 30000 تومان و یا یک کیلوگرمی و با قیمت 105000 تومان تولید می شود.

ادویه ترکیبی آبگوشت

خرید ادویه آبگوشت انعکاس

ادویه آبگوشت انعکاس در 4 گرید وزنی

آبگوشت یکی از غذاهای اصیل ایرانی است و برای طعم دار کردن آن از ادویه جات مختلفی استفاده می شود. ادویه ترکیبی آبگوشت انعکاس، با گردهم آورد این ادویه جات مختلف شما را از استفاده از انواع مختلف آن ها بی نیاز می کند. این ادویه شامل ترکیباتی همچون زردچوبه، دارچین، فلفل سیاه، جوز هندی، رزماری، میخک، پودر لیمو، پودر نارنج، سبزیجات معطر و غیره می باشد و می توانید آن را برای تهیه انواع آبگوشت به کار برید. بهترین زمان برای مصرف ادویه آبگوشت، در نقطه جوش آن است و باید توجه کنید که مقدار استفاده شده از این ادویه بیش از2 برابر نمک استفاده شده در آبگوشت نباشد. شما می توانید ادویه آبگوشت انعکاس را در ابعاد شیشه 115 گرمی با قیمت تنها 18900 تومان، بسته بندی 250 گرمی با قیمت 26000 تومان و یا یک کیلوگرمی با قیمت 80000 تومان خریداری نمایید.

خرید ادویه آبگوشت

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.